کودکی و نوجوانی

قوانین، مقررات و اخبار انجمن

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

آیا وضع قوانین با تبادل نظر بهتر هست یا خواست مدیریت؟

100% 100% 
[ 9 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

محموع راي ها : 9

قوانین، مقررات و اخبار انجمن

پست من طرف SMAM في الثلاثاء يوليو 21, 2009 5:58 am

در اینجا قراره قوانین ومقررات مربوط به همه مواردی که در فاروم هست با تبادل نظر بین اعضا معین و تدوین بشه
1-ساخت هر تاپیک و پست خارج از موضوعاتی که هدف و مسیر اصلی فاروم هست با حذف اون تاپیک یا پست همراه خواد بود
2-ساخت هر تاپیک درباره موضوعی که پیش از اون تاپیکی درباره اش درست شده با انتقال تاپیک تازه به تاپیک پیشین که درست شده همراه خواهد بود
3- برای آپلود عکس خواهش میشه تا جاییکه میشه دوستان از قابلیت خود فاروم درهنگام فرستادن پست تازه و با استفاده از Host an image عکسهاشون رو آپلود کنن
4- از دوستان خواهش میشه برای درخواستها یا نیازمندیها یا هر موردی که براشون جای پرسش هست از تاپیکی که به این منظور ایجاد شده استفاده کنن(ساخت تاپیک جدید مشمول بندهای 1 یا 2 خواهد بود)
5-از دوستان خواهش میشه به پستهایی که خارج از اهداف و مسیر تاپیک هست و یا در شان کابران نیست پاسخ نداده و تنها گزارش بدن که در اینصورت پستهای مربوطه پاک خواهد شد و اقدامات بعدی در صورت تکرار برای کاربر صورت خواهد گرفت
6-دوستان میتونن نظرات و پیشنهادات و انتقادات شون درباره ویژگیها و ایرادات فاروم و هرچی که به فاروم مربوط میشه در همین تاپیک مطرح کنن

اين مطلب آخرين بار توسط SMAM در الخميس مايو 06, 2010 8:13 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
SMAM
Admin

تعداد پستها : 342

خواندن مشخصات فردي http://koodaki-nojavani.9forum.info

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: قوانین، مقررات و اخبار انجمن

پست من طرف SMAM في الإثنين مارس 28, 2011 7:14 pm

این یک هشدار بی شوخی هست.این چند روزه چند نفر زیادی دارن شلوغ بازی در میارن و منم خسته شدم بس که پستهای پوچ و بی ارزششون رو(که مثل خودشون نشون دهندهء شخصیتشون هست) پاک میکنم و جیک نمیزنم.اینجا هر کسی دوست داشته باشه میتونه به هر روشی که خودش فکر میکنه به انجمن کمک کنه اماهیچ کسی نمیتونه برای دیگران تکلیف تعیین کنه که چجوری کارشون رو انجام بدن.اینم هشدار پایانی بود.اگه کسی به ویژه اون افراد فکر میکنن شوخیه میتونن امتحان کنن که چه برخوردی در عمل(و نه حرف) باهاشون میشه
SMAM
Admin

تعداد پستها : 342

خواندن مشخصات فردي http://koodaki-nojavani.9forum.info

پست من طرف Emiliano في الثلاثاء أكتوبر 25, 2016 11:49 pm

دوستان عزیز، متاسفانه باخبر شدیم دوست و ادمین عزیز انجمن، "اسمم"، در غم از دست دادن پدر بزرگوارشون به سوگ نشسته ن.
مصیبت وارده رو از طرف خودم و تموم اعضای انجمن به این دوست گرامی تسلیت عرض می کنم و امیدوارم غم آخرشون باشه.

Emiliano

تعداد پستها : 1586

خواندن مشخصات فردي

پست من طرف محتوى إعلاني

محتوى إعلاني

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه